KONST / Litografier / Färglitografi 12771486
nr 1277 1486
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/180, ca 40x20cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:03:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon